!BLOG NEAKTIVNÍ! Adminka se přesunula

Den třetí

27. září 2012 v 20:25 | Ame
Co tě dovede vytočit k nepříčetnosti?

Myslím, že se nenaštvu nijak rychle, nebo snadno, (teda naštvu se skoro každou hodinu nejméně pětkrát, ale to je jen tak ze srandy, prostě jen tak, nic vážného. A stejně nikdo takové mé reakce nebere vážně.) Navíc se snažím moc nehádat v tom zlém slova smyslu, kdy na sebe dva lidé ječí, div jim neprasknou bubínky a mají chuť toho druhého usmažit za živa. Do takového stavu mě dokáže dostat jen pár věcí. Tou první je:

Slepice. Nemyslím tu nebohou drůbež, se kterou jsou srovnávány, ale takové ty nány, které jsou snad v každé třídě. I u nás je jedna taková (Deatharesi, zdrž se, prosím tě, komentářů). Nejenže je to střed pozornosti, ale když jsem si ve škole četla Death Note, tak jsem myslela, že jí odškvařím hlavu od těla, při její dementní otázce: "Ty umíš japonsky, že to čteš?" jenže Yokozawa Ame má veeeliiikééé sebeovládání a tak jí neodpověděla: "Ne ty trubko, ono je to v češtině!" ani nic daleko horšího, ale prostě jí jen velice mile vysvětlila co to je. Další dementní hláška: "Ti japonci jsou stejně divný, když to nečtou zleva doprava." nebo: "Stejně tam mají všichni hnusný jména." Já: "Hele, v Japonsku se asi nebudou jmenovat Karel a Martina." Ona: "To by byli ještě blbější."
A úplně jsem myslela, že na ni vybuchnu, když mi řekla: "Halooo, žij v realitě! Tohle je reálný svět, ne nějaká anime, nebo, co za kraviny to čteš!" Sakra! Anime a manga je má srdeční záležitost, je to má součást a ona si ji takhle dobírá? Když ani jedno anime nikdy neviděla? Nikdy nečetla žádnou mangu? Když něco neznáš, tak to nesuď!
Musím říct, že těch jejích rádoby "vtipných" hlášek bylo víc, například mi řekla, že jsem nudná, když jsem soukromně mluvila se svou kamarádkou a ona se tam přis***a. Vážně jen čekám, kdy řekne něco tak urážejícího, že můj džbán trpělivosti přeteče a začnu na ni řvát. A Ame je schopná být hodně hnusná když chce! Jenže nikdy nechce, proto si ostatní myslí, že si ji můžou dobírat. Jenže já nejsem Uke ale Seme! Nejsem někdo, s kým by se dalo manipulovat! Jaj, nějak jsem odbočila od témata...

Podrazáci. Další věc, kterou nenávidím. Zvlášť když vás podrazí váš "přítel". Takovéhle lidi vážně nesnáším, dokážou vám dvě hodiny vykládat o svých problémech, ale o tom, jak se vy sami cítíte, nechtějí nic slyšet. A když to potřebujete, nepomůžou vám, nenatáhnou k vám pomocnou ruku. A vás to pak strašně bolí, brečíte kvůli nim a říkáte si, proč jste jim někdy věřili. Potom se s nimi znovu setkáte a oni dělají, jako by se nic nestalo, jako by vás nenechali na holičkách. Prostě tyhle lidi nesnáším a nikdy se nechci někým podobně bezohledným stát.

Tyhle dva tipy lidí mě naštvou k nepříčetnosti. Slepice soudící věci, které neznají a hnusní lidé, kteří si říkají přátelé.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 30. září 2012 v 18:22 | Reagovat

Na tu slípku ze třídy kašli, nás otaku nikdo nepochopí... jen další otaku. ;)
I když je fakt, že já taky úplně nejvíc nesnáším, když se někdo naváží do nečeho, o čem nemá ani páru. To je demence největší. Já osobně bych si nikdy nevěřila natolik, že bych začala pomlouvat věci, ve kterých se nevyznám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama