!BLOG NEAKTIVNÍ! Adminka se přesunula

DEN SEDMÝ!

1. října 2012 v 18:54 | Ame
Víte, co je dnes za den? Nejenže už ve škole trpíme jeden měsíc, nejenže dnes začal říjen, DNES MÁ BLOG VYPLODY-MYSLY-JEDNOHO-OTAKU NAROZENINY! Ano, ano, ano, setřeme slzu dojetí a připomeňme si, jak celá tahle chybnost začala, můj první článek je ZDE. To byl úplně první článek, ale protože ten měsíc mého fungování nechci zas tolik prožívat (už se asi stalo), tak jen poděkuji Vám všem, kteří jste sem poctivě chodili (má milovaná SB), těm kteří jen anonymně komentovali, i těm, jež pouze četli šílenosti jedné Ame. ARIGATOGOZAIMASU!

Dnešní otázka:
Proč sis založila blog?

No, tak má úžasná kamarádka, se kterou bohužel už nechodím na gympl, mi řekla, ať začnu zveřejňovat své povídky a názory, protože jsem jí je vždy nadšeně vyprávěla a ona mi k nim říkala svůj názor. Byla ke mě vždy upřímná a toho si vážně cením. A tak jsem ji prostě uposlechla a začala blogovat. Takže jen díky ní vznikl tento blog a jen díky ní snad bude i nadále fungovat.


Moni, vážně ti děkuji, a přestože se teď už moc nevídáme, pro mě jsi i nadále ta nej BFF, jakou jsem kdy měla! Mám tě strašně moc ráda!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama