!BLOG NEAKTIVNÍ! Adminka se přesunula

Prosinec 2012

Yaoi Challenge: Day 17

25. prosince 2012 v 14:45 | Ame
17. Oblíbený blog o yaoi
Oh yea! Na tenhle den jsem se neskutečně těšila! Konečně mám šanci vychválit až do nebes svého milovaného blogera (vlastně blogerku) a vzdát ji opravdu úctu za tu její *neví jak to všechno popsat* za její všechno! Ale než vám řeknu, kdo to je (chci vás nechat napnuté jako dědovi kšandy), tak vám řeknu pár slov kolem.
Takže... Má milovaná blogerka je naprosto úžasná. Napsala (a dopsala za což si zaslouží obdiv) plno povídek (všechny jsou buť na pár SasuNaru nebo Uchihacest), píše strašně moc skvělých jednorázovek, dřív dělala OC v Narutovi na přání, dostala už přes sto čtyřicet diplomů za soutěže, bleskovky a podobné, všech padesát šest layoutů blogu si dělala sama, je na blogu už něco málo přes pět let a právě bude maturovat. Ve svých povídkách dokáže dokonale vystihnout charakter a pocity postav, takže se do nich čtenář plně vcítí. Tahle blogerka je mým vzorem.
Už by vás asi zajímalo, kdo to je, co? Tak dobře, řeknu vám to. Je to má milovaná Smajli z blogu naruto-by-smajli.blog.cz !
Vlastně jen díky ní (a mé kamarádce ze základky), jsem si založila blog. Tahle slečna má můj obdiv a respekt za vše, co dělá, za celou svou tvorbu a za všechny povídky *neopakuji se?*
Omlouvám se, všem SB pokud jsem je nějak urazila, ale rozhodně to tak nebylo míněné.

PS: Uchihacest je spárování jakéhokoli člena klanu Uchiha s dalším libovolným členem klanu Uchiha. Smajli píše Uchihacestní povídky, většinou na pár ItaSasu (Itachi x Sasuke). Více o Uchihacestu se dozvíte zde

Smajli, pokud by ti tenhle článek vadil (stejně si myslím, že si ho nepřečteš, tak co), jsem ochotná ho smazat.

A na konec lehký uchihacest:

PPS: Ne, opravdu mi Smajli nezaplatila za reklamu na její blog XD

Yaoi Challenge: Day 16

25. prosince 2012 v 11:45 | Ame
16. Oblíbený fandom (mimo anime/mangu)
Jak mám odpovědět, když nevím, co je to fandom? Jsem vážně zoufalý bloger T_T
Ale už nechci nechat další den bez odpovědi, takže: Můj oblíbený fandom mimo anime a mangu bude . . .*přemýšlí, aby to nevyznělo úplně nemožně* . . . heh, tak asi žádný nemám. Nebo mám, jen o tom nevím XD. Takže tu máme již další den, na který jsem jednoznačně neodpověděla. Vážně super.
Prosím pořádný facepalm nad mou neschopností


Vááánoce

24. prosince 2012 v 12:12 | Ame |  Deníček, aneb co se děje v mém světě
Vánoce - svátky klidu a pohody. Jenže v jakém vesmíru? Snad každý zná ten neskutečný Vánoční stres, kdy člověk pomáhá v kuchyni, peče cukroví, balí poslední dárky nebo je teprve shání, zdobí stromeček, uklízí pokoj, hledá ozdoby a světýlka na stromek, hlídá troubu, obaluje řízky, loupe brambory na salát, do toho se (v mém případě) hádá s rodiči, musí jít vyvenčit psy, dát psům jídlo, vyčistit křečkovi (nebo jinému hlodavci) klec, atd., atd.
Mám ráda Vánoce, ale zároveň mě trochu děsí.
No, jinak jsem se už dneska ráno stihla pohádat s tátou (to je nový rekord - byla jsem vzhůru asi pět minut a už jsme se chytli) a jediné štěstí bylo, že mamka odjela nakoupit, takže nás neslyšela. Jinak jsme se s tátou (jako vždy) hádali kvůli naprosté blbosti. Téma naší hádky bylo: Kdy už se sakra půjdeš nasnídat?! Já prostě nejsem schopná vstát a okamžitě do sebe cpát vafle! Jenže můj tatínek si myslí opak a tak začala naše hádka. Jak stupidní, že? Vánoce jsou opravdu svátky klidu a rodiné pohody. Ale nesmím být tak negativní, mám před sebou ještě celý den, tak si hi hodlám užít :D

A Vám všem přeji nádherné a nezapomenutelné Vánoce, plno dárků, které jste si přáli a hodně odpočinku! Hlavně nemyslete na školu, jo?

PS: Nemám pro Vás nic jako Vánoční dárek, ale večer mě napadla jedna povídka, takže pokud se mi ji podaří napsat ještě dneska, tak bych ji jako dárek mohla využít Mrkající.

Higurashi no Naku Koro ni: animace

23. prosince 2012 v 17:12 | Ame
Tak jsem se včera zaregistrovala na Tumbrl.com a od rána do večera projížděla všechny ty obrázky, animace a kdo ví, co ještě. Je to opravdu dokonalá stránka, nechápu, proč jsem se nazaregistrrovala už dřív! Před chvílí jsem si nechala vyhledat anime Higurashi no Naku Koro ni (Když cikády pláčou) a nyní ukážu mému senpaiovi Deatharesovi, že to není žádná pohádka pro malé děti, tak ať tohle anime nezlehčuje. Higurashi je dost sadistické, strašidelné a psycho anime. Ale to asi uvidíte v těch animacích (jsou z Tumbrl, of course XD)
PS: Jednotlivé díly jsou rozděleny do tzv. Arků

První Ark
Třetí Ark


Pravděpodobně třetí ArkPátý Ark


A na uklidnění část znělky:

Viděl někdo z vás Higurashi no Naku Koro ni? Líbilo se vám? Hodláte se na tohle anime podívat?

Yaoi Challenge: Day 15

23. prosince 2012 v 13:56 | Ame
Yaoi, které bys doporučila
Yaoi, které bych doporučila? Jako vážně? Snad je jasné, že doporučím anime, které mám nejraději (Sekaiichi Hatsukoi II), ne? Upřímně bych doporučila skoro všechna yaoi anime, která jsem viděla, až na anime Sex Pistols, které bylo opravdu ůchylné. No řekněte, co to je za zvrhlou představu, že můžou být muži těhotní? Je to nechutné, těhotenství je ženská záležitost, takže s M-Pregem se jděte bodnout (M-Preg = Male Pregnancy). Naštěští má Sex Pistols jen dva díly, takže jsem nemusela trpět dlouho XD. Vlastně ten první byl docela ucházející, to jen ten druhý byl divný, když tam začali řešit jak ten jeden chlap otěhotní. Když si na to teď vzpomenu, tak to bylo vážně strašné.
Vypadá to, že tenhle den se mi zvrhl a z Yaoi, které bych doporučila, se stalo Yaoi, které bych nikdy v životě nedokázala někomu doporučit. Pro mě za mě se na Sex Pistols podívejte, ale neříkejte, že jsem vás nevarovala (a už vůbec netvrďte, že jsem vám tohle anime doporučila XD)

Vypadá to nevině, ale opak je pravdou!

Yaoi Challenge: Day 14

22. prosince 2012 v 18:48 | Ame
Chtěla bys být uke nebo seme?
Spíš seme, radši někoho obejmu a řeknu, že to bude dobré, než abych to byla já, koho by jiní objímali. Mám tak trochu po tátovi nedávat najevo své emoce a všechno řešit sama. Ne, proto, že si myslím, že to sama zvládnu nejlíp (to fakt ne), ale proto, že nechci ostatním přidělávat problémy. Nechci aby se o mně ostatní starali - nechci jim být na obtíž. Takže budu raději seme, než uke. Asi to s tím moc nesouvisí, ale nesnáším, když někdo vidí mé slzy. Protože pak vypadám bezmocná a jako něco, co je nutné chránit. Proto se snažím nebrečet, nebo alespoň ne před nějakou osobou. Nechci aby mě někdo chránil, aby o mně měl starost, že se třeba zraním, nebo něco na ten způsob. Je těžké to vysvětlit, ale když jde o osobu, kterou mám ráda, mám potřebu ji chránit, utěšovat, poslouchat a starat se o ni. Nesnáším, když se ocitnu v opačné situaci a ten někdo chrání mě. Samozřejmě, jsou situace, kdy to jinak nejde, kdy nejsem dost silná, abych to zvládla sama.
Takže rozhodně seme :)


Yaoi Challenge: Day 13

21. prosince 2012 v 14:46 | Ame
13. Oblíbené doujinshi
Tak na tohle mám jasnou odpověď! Miluju doujinshi Hermaphrodit na pár Edward Elric x Roy Mustang z anime FullMetal Alchemist (Brotherhood). Nemám tenhle pairing moc ráda, ale tady se to vážně povedlo.


Z Roye je hajz, který dává Edovi informace o kameni mudrců, ale Ed mu za to musí platit svům tělem (=sex). Postupně Alovi dojde, že je něco špatně (ještě aby ne, když se jeho bráška vrací z Royova domu unavený a ze začátku nemůže skoro chodit) a vtrhne do Centrály uškrtit Mustanga (moje nejoblíbenější scéna). Bohužel se mu toho hajza uškrtit nepodaří a vše jde dál, Edward vysvětlí Alovi, že to dělá pro jejich dobro a podobné kecy a vše jde jakoby odznova. Nakonec se Roy do Edwarda zamiluje, čímž prohraje svůj vnitřní boj. Už nemá k dispozici žádné další dokumenty o kameni mudrců, takže když Edovi předává ty poslední, tak se spolu naposledy vyspí.
A končí to tak, že Ed s Alem si frčí vláčkem pryč z Centrály a na poslední chvíli, když už se vlak rozjede, tam přiběhne Roy, zakřičí na Eda, že ho miluje a nechá ho odjet. The End.
Ten konec se mi na tom líbí, je takový otevřený a při tom to není vyloženě šťastné, ale zároveň ani tragické.
Link zde


Má nejoblíbenější scéna XD Na další stránce už Al škrtí Mustanga.

PS: Omlovámse KateChibi (překladatelka na Anime-Manga.cz), že jsem použila stránku s jejím překladem

Yaoi Challenge: Day 12

20. prosince 2012 v 18:04 | Ame
Oblíbený fandom z anime
Zajímavá otázka. A ještě zajímavější je, že si nejsem úplně jistá, co to znamená fandom (jak žalostné - já vím), a to i přestože jsem použila strýčka Google. Takže vám na tohle pravděpodobně neodpovím. Nechci totiž napsat naprosto d*bilní odpověď, která by vůbec nesouvisela s otázkou.

Hobit: Cesta mezi sovami ke Sněžce

19. prosince 2012 v 21:27 | Ame |  Výkecy, reporty a zpovědi
Už jsem se o tom zmiňovala v jednom z Výkeců, ale řeknu vám o tom ještě jednou, v samostatném článku XD. V pondělí (17.12) jsem se svými bývalími spolužáky vyrazila do kina. Nejdřív jsme dvě hodiny (uvádím přesný čas) kecali a Ryuu mě málem při objetí umačkala (Ryuu je jedna z mých nej kámošek), pak jsme mluvili spolu s Lumaru o všem možném (Lumaru - další nej kámoška) a nakonec jsme šli do sálu a užívali si film. Teda... Nejdřív jsme museli přežít dvacet minut reklam (Ryuu stopla na mobilu čas, takže to víme přesně), které jsem spolu s Lumaru komentovala a když konečně začal film, tak jsme zmlkli a koukali. Ale jen první polovinu. Pak jsme se s Lumaru začali trochu ošívat a nudit a nakonec jsme se rozhodli komentovat jednotlivé scény, takže z toho vznikali obrovské výtlemy. Jen Ryuu byla tak ohromená dějem, že se k nám nepřidala.


Yaoi Challenge: Day 11

19. prosince 2012 v 16:26 | Ame
Oblíbený mangaka
Dejte mi chvilku *zadá si do Google jméno své oblíbené mangy* Takže pokud strýček Google nelže tak jedním z mých oblíbených mangaků je Mizukami Shin. Vytvořil mangu s extrémně dlouhým názvem Kinpeibai Kinden Honoo no Kuchizuke, zkráceně jen Honoo no Kuchizuke. Tato manga je z minulosti, z Japonska, kde je krásný syn prostitutky zavrhován okolím, kvůli svému původu. Ale to jsem se zase dostala jinam, takže zpátky.
Mým asi úplně nejoblíbenějším mangakou je Kodaka Kazuma, žena, která nakreslila mangu Sex Therapist, o které jsem psala in Day 2. Kodaka stvořila spoustu jiných mang, ale i doujinshi. Tahle žena má u mně vážně respekt, protože je jednou z ženských průkopnic yaoi mang.

Kodaka Kazuma