!BLOG NEAKTIVNÍ! Adminka se přesunula

Výkec No. 2

16. prosince 2012 v 22:24 | Ame |  Výkecy, reporty a zpovědi
Ho ho ho *Ne, nehraju si na Santu, ale na Tanaku z anime Kuroshitsuji* mám vážně chuť kecat nesmysly, tak se to pokuste přežít.Nevím proč, ale vzpomněla jsem si na anime Chrono Crusade, které se mi upřímně nelíbilo. Navíc ten konec byl s prominutím d*bilní, zvlášť, když Rozeta celou dobu tvrdí, že je Ok, když umře mladá, ale pak když umírá, tak se rozbrečí a říká že se bojí a nechce umřít. Chááápu, asi bych taky brečela, kdybych věděla, že každou chvílí zemřu, ale před tím bych alespoň (narozdíl od ní) netvrdila, že mi to nevadí. Navíc nesnáším, kyž je kluk menší než holka a Chrono byl takový maličký a jemný a Rozeta velká a hlučná. Jejich spárování mi přišlo divné. No nic, nechci urazit nikoho kdo má tohle anime rád, vážně ne, prostě se mi ten děj ke konci zdál hloupý, nemusím všelijaké náboženské řeči pokud se nejdená o Jashinismus (Jashin-sama 4ever). Takže tak...
Jinak jsem mi byla věnována povídka *utírá slzu dojetí* nebo přesněji jedna kapitola z úžasné povídky psané slečnou Ingit. Je to RFF (Real FanFiction) autorka, působící na stránce Anime-Manga.cz a hrozně jí psaní jde, navíc dokonale kreslí a celkově mi přijde úžasná. Dokonce má ráda TDG (Three Days Grace), hudební skupinu, kterou miluji. Věnovala mi osmý díl její super povídky Awesodemy Flair High School spolu s kresbou dvou postav *znovu dojatá*. Překvapivě nepíše yaoi, ale mě to nějak nevadí, protože v poslední době čtu až příliš yaoi a chovám se nenormálně (a to i na své běžné poměry).
Najednou jsem si vzpomněla, že bych se měla začít učit Biologii z níž píšeme v úterý test. Biologie mě docela baví, jen je hrůza učit se všechny ty latinské názvy a podobné úkazy. Mám na to ještě zítřek, jenže to jdu s celou svou bývalou třídou do kina (v září jsem přestoupila na gympl) a sraz je už v 16:30, abychom pokecali a film je od 18:20, což znamená, že se domů vrátím až okolo devíti večer a na učení nebudu mít čas. Takže bych se to měla naučit teď. Spolu s angličtinou. Jenže se mi nechce. Protože jsem líná. Co s tím? Nic...
Doufám že na mě můj spolužák (též známý jako Deathares) není naštvaný, že jsem mu v pátek nevrátila sešit z biologie a on se neměl přes víkend z čeho učit. Jenže to byla i jeho chyba, protože mi ten sešit měl přinést ve středu, jenže zapomněl, ve čtvrtek, jenže taky zapomněla a v pátek, když ho konečně donesl jsem si ho nechala a rozhodla se mu ho vrátit až v pondělí jako trest. Teď jen doufám, že není nějak extra naštvaný, protože chci tu věc z Manga-shopu, kterou mi koupil k Vánocům (jsem egoista a narcista a vím to).
Dneska jsem šla spát v 02:15, protože jsem četla Exorcistu (tu hororovou knihu o které jsem psala v minulém výkecu) a pak jsem zhasla lampu, lehla si . . . a najednou na mě něco těžkého dopadlo. Myslela jsem že strachy vyletím z kůže (jsem opravdu mega strašpitel) a představovala si démony a duchy a ďábla, což můj milý svazek Exorcista jen podporoval. Nakonec se ukázalo, že na mě spadla stojací lampa, kterou mám vedle postele. Ano, ano, jen hloupá lampa, žádný démon, žádný duch, žádný ďábel. Při vypínání tu lampu nakloním, vypnu a dám zpátky. Jenže tentokrát jsem to udělala nějak špatně, ona se převážila a spadla na mě. Njn, vystraší mě vážně každá blbost.
To mi připomíná mého rozkošného Lullabyho a šilence Bubu Radleyho, neboli mého ťuťánkovatého pejska Lady a hyperaktivní Betty. Obě ty jména mi přijdou strašně neoriginální (Lady jsem vymyslela, když mi byly čtyři a Betty pojmenovala psa má babička, tak se nedivte), takže je měním podle potřeby a nálady. Lady je většinou jen Lai, Lulu, nebo ten-nejloskosnější-ťuťánkovej-pupíček-ktelý-svou-lozkosností-ovládne-svet ale Betty je (narozdíl od klidné, věrné, roztomilé Lady) extrémně hyperaktivní, náladový a šilený pes, který se dožaduje pozornosti a nevydrží chvíli na místě a proto mu říkám Bubu, Brutus, nebo Brut. Ale mám je obě nesmírně ráda. Jsou to obě feny, což vám asi došlo. A jak to souvisí s padající lampou? No asi tak, že Lai spí se mnou v posteli (Brut ne) a tak jsem jí po té příhodě s lampou použila místo plyšáka a přitiskla se k ní. je to takové zlatíčko, které drží a rádo se mazlí *rozplývá se* Mám ji vážně ráda až za hranice možností.
Hmm, mohla bych vám sem dát nějaké fotky, svých psů, ale přijde mi to divné. Nechápu to, ale Brut vypadá na fotkách strašně nevinně, zatímco Laiina kawaiinost se nějak ztrácí. Kdyby ale měl někdo zájem (což silně pochybuji) tak do dalšího výkecu bych pár foteček dala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Duo Kokoro Duo Kokoro | E-mail | Web | 17. prosince 2012 v 14:25 | Reagovat

No jasný že máme zájem! Milujeme psy a velice nás zajímá, jak vypadají ti tvoji. Takže tvá povinnost nafotit a zveřejnit!
K: jinak si pro tebe přijde v noci Iharo s Pánví a klepáčkem na maso!

2 Deathares Deathares | E-mail | Web | 17. prosince 2012 v 14:56 | Reagovat

bože, dostane infarkt z toho, že na ní spadne pitomá lampička a ještě se bojí knížek o medvídkovi Pů....jinak sayonara, už jsem najmul nájemný zabijáky, sejmou tě a vezmou můj sešit! a ty foky sem necpi, to brutální štěně je schopno člověku vylézt až na hlavu a některé lidi by to mohlo vyděsit, tak tě jenom předem varuju :-P

3 Ame Ame | E-mail | Web | 17. prosince 2012 v 15:23 | Reagovat

[2]: To není žádná malá lampička! Ta lampa je vyšší než já a váží asi dvacet kilo, takže to zas taková sranda nebyla! A Brut je Brut, s tím se už nic neudělá. Navíc dávno není štěně, jsou jí tři roky a teoreticky už je to dospělá fena.

[1]: Ok, ok, jsem ráda, že vás to zajímá. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama