!BLOG NEAKTIVNÍ! Adminka se přesunula

Leden 2013

Hell of Music

31. ledna 2013 v 12:35 | Ame |  Videos
Dobře. Nebudu vám mít za zlé, pokud s panickou hrůzou utečete z tohoto blogu a už nikdy se nebudete chtít vrátit. Nebude mi to vadit, takže pokud chcete, tak klidně utečte už teď, protože vám zde ukážu zlo. Ano, přesně tak: Jednu z nejvetších odporností, která se v hudbě může vyskytnout.

Út. 29. 2. 13: Ples

29. ledna 2013 v 16:45 | Ame |  Deníček, aneb co se děje v mém světě
Tak lidi. Je tu událost, na kterou jsem se těšila pokoušela nemyslet již od začátku roku. Ples. Imatrikulační ples, kde nás oficiálně přijmou jako studenty gymnázia. Nejdřív (asi někdy v září) mi to přišlo super, jenže teď. . . když už ta akce začne za pár hodin . . . Bože, já tam nechciiii! Určitě se nějak ztrapním a možností tu je hodně! Můžu se přerazit na podpatcích (asi nejpravděpodobnější), při nástupu mi bude koukat lem podprsenky, zlomí se mi podpatek, zakopnu, budu se tvářit jako citron, rozmaže se mi řasenka, přišlápnu někomu botu/lem šatů, nebo něco podobného. Navíc mám takový pocit, že budu vypadat moc divněa budu moc vyčnívat mezi ostatními. Jsem ráda jiná, ale tady bych radši zapadla, protože nesnáším pozornost velkého davu lidí. To je vlastně důvod, proč mě málem ranila mrtvice, když mě učitelka na základce přihlásila do městského kola v recitaci, ale to sem nepatří :).
Navíc tam budou rodiče a můj trapný otec s poznámkami typu: Nemáš moc krátké šaty? A tohle je ten kluk, jak jsi o něm říkala? spolu s mamkou, která se bude snažit být "vtipná" se rovná hrůza. Zbývá mi jen doufat, že se někdo z mých spoužáků s nimi nesetká.

Tak nějak nevím, jestli u mě převažuje Misakiho chaotická panika, nebo Edwardova otupělost XD
A co vy? Jak jste prožívali svůj první ples? Bylo to fajn? Nebo spíš katastrofa? Jen pište, pište, chci vědět, jestli jsem z toho tak mimo jen já, nebo i někdo jiný XD

PS: Možná to vážně, až moc prožívám řeším.

Btooom! 2 ?

27. ledna 2013 v 19:00 | Ame
Dokoukala jsem Btoom!. Začala jsem ho sledovat včera a před chvílí jsem skončila. Ten poslední díl byl. . . ze začátku divný, ale pak jsem byla celá mimo z té ťuťu ňuňu scény mezi Sakamotem a Himiko. Přestože jsem Himiko neměla zase tolik ráda, tak je nutno říct, že bez ní by tohle anime nebylo tak dobré. Ona jakožto vystrašená puberťačka se tam docela hodila. Ale zpátky k poslednímu dílu. Nehodlám spoilerovat, ale PROČ SE TAM PROBOHA NIC NEVYŘEŠILO?! Vždyť oni ani . . . *má chuť říct mega-spoiler* . . . radši nic. Chjo, doufám, že bude druhá řada. Někde jsem četla, že pravděpodobně bude, ale zdroj mi nepřipadal moc důvěryhodný (vlastně to byla nějaká anglická stránka a je možné, že jsem si to špatně přeložila), takže by mě zajímalo, jestli o tom někdo z vás něco neví.
Bude Btooom! 2 nebo nebude? A případně kdy?

Jak mohli tvůrci Btoom! udělat tak strašnou věc? proč to nechali skončit takhle (viz animace)?!


Momo-chan

27. ledna 2013 v 10:34 | Ame
Jedno z mých SB, Momo-chan, mi věnovalo tento obrázek a má rekce byla prostě WOOOW! Něco tak hezkého bych v životě nenakreslila. Mockrát děkuju, Momo!

Plus tady mám čtyři avatary, které mi též udělal skvělá a úžasná Momo-chan!


JEDNORÁZOVÉ

26. ledna 2013 v 13:35 | Ame

Šatna - Kuroko no Basket
MEGA Harakiri - Naruto

-Sezařeno podle stáří
- KOPÍROVÁNÍ BEZ SOUHLASU ZAKÁZÁNO! TOTO JE MŮJ OSOBNÍ MAJETEK! (i když je dost nepravděpodobné, že by chtěl někdo něco podobně strašného kopírovat XD)

Cuticle Tantei Inaba

25. ledna 2013 v 16:53 | Ame
OBECNÉ
Typ: Série
Počet dílů: 5/12
Rok vydání: 2013 - ongoing
Žánr: komedie
Ke stažení zde: Nauinorae

DĚJ
Hiroshi Inaba je napůl vlk a napůl člověk posedlý vlasy. Přezdívá se mu Vlasový detektiv Inaba, protože pomáhá policii vyšetřovat různé případy, díky své schopnosti získat informace pomocí chuti vlasů. Pomáhá mu Yuta, chlapec vypadjící jako dívka, který s ním sdílí pohled na svět, chrání ho a podporuj a pak také oproti těm dvěma dost racionální Kei. Do Inabova poklidného života vstupuje kozel a zloduch Don Valentino se svým pomocníkem Lorenzem, kteří padělají a kradou peníze. Inaba musíDon Valentina zajmout za každou cenu!

Tenhle opening vypadá až moc normálně na to, jaké je Cuticle Tantei Inaba šílené anime :p
Kdyby něco nefungovalo, tak zde

POSUDEK
Tohle anime je šílené. Nemá žádný hlubší smysl a člověk si chvílemi říká, že to divnější být nemůže. Jenže může. Některé scény jsou opravdu nad smysl chápání, například když asi čtyřletá dívenka postaví dům, nebo Inaba hraje hru, která ho přenáší do minulosti a to obojí v jednom díle! Je zde naznačené yaoi, ale jen jen kvůli pobavení. Pokud očekáváte něco duchaplného, tak se na tohle nedívejte, je to jedno z těch takzvaných "WTF" anime, kde se dějí samé šílené věci.
Po grafické stránce si nemám na co stěžovat, grafika je úžasná.
Na odreagování je to dokonalé, hodně se nasmějete, takže pokud se chcete zasmát, tak se na to koukněte :D

Kotoura-san

24. ledna 2013 v 19:14 | Ame
OBECNÉ
Typ: Série
Počet dílů: 6/12
Rok vydání: 2013 - ongoing
Žánr: komedie, smutné, trochu echci, romantika, školní život
Online a ke stažení tady: Shirai.cz (nutná registrace)

DĚJ
Kotoura už od mala umí číst lidem myšlenky. Dřív si to neuvědomovala a díky tomu lidi zraňovala a říkala věci, které neměla. Rodiče ji proto opustili. Kotoura se přestěhovala a začala chodit na novou školu s rozhodnutím, že si s nikým nevytvoří blízký vztah, protože by ji zase všichni opustila a ona by opět osamněla. Jenže jeden její spolužák - Manabe se rozhodne skamarádit se s ní za každou cenu. Kotoura nakonec podléhá a uzavře s ním přátelství. Oba se spolu přidají do ESP klubu zkoumajícího nadpřirozeno a kde se seznámíme s dalšími hrdiny.


POSUDEK
Můžu říct jen jedno: Sugoi! Tohle anime má velice slibný začátek, protože mě dokázalo rozbrečet i rozesmát zároveň. Okamžitě jsem si zamilovala Manabeho a jeho úchylné myšlenky ve kterých (nutno podotknout) má Kotoura velká prsa, což se od skutečnosti liší. Grafika je trochu zvláštní, ale rozhodně ne špatná. Celkově se mi toto anime líbí. Jedině Kotouřiny reakce mi někdy přijdou trochu přehnané, ale vzhledem k tomu, co prožila, to dokážu pochopit.

Vocaloid: Servant Of Evil

22. ledna 2013 v 11:59 | Ame |  Videos

Servant Of Evil odkaz


Sice smutné, ale krásné. Nemám Rin a Lena sice nějak moc ráda, ani jejich hlasy zrovna nemusím, ale tohle mě prostě dojalo. Dívka vychována jako princezna a její bratr jako její věrný sluha, který u ní bude stát až do konce.

Derp Ti žehnej

21. ledna 2013 v 23:14 | Ame
Takže lidi! Rozhodla jsem se podpořit Derpa Derpinsona! Nevíte kdo to je? Tak to je mi líto, protože je daleko lepší než True idioti Bro nebo Pan Ftipný. Derp je daleko víc v pohodě, nedává na blog hloupé reklamy nebo kraviny typu: "Jsi člověk? Like!" Takže prosím lajkujte jeho stránku, abyste těm trollům jako jsou True idioti Bro zavřeli pusu!
Důvody proč určitě dáte like:
1) Derp je originální
2) Derp je jen jeden, nepotřebuje další spoluadminy
3) Nové a neotřelé meme
4) Dolan! (kdo zná, tak ví)
5) Zdarma překládá meme, takže nikdo nemusí používat Google Překladač
6) Nebaví mě vymýšlet další důvody, takže se prostě pokochejte a zasmějte a hlavně lajkněte Derpa ZDE

A kdybych vás svými naprosto přesvědčivými argumenty nepřemluvila, tak tohle mluví za vše:
-Derp umí udělat srandu. A přiznejme si. . . Koho už ty blbosti od True idiotů Bro neotravují? Mě teda docela jo, protože lajkovat obrázek na kterém je napsáno "Dýcháš vzduch? Like!" je vážně trapné.