!BLOG NEAKTIVNÍ! Adminka se přesunula

A proč tu bylo mrtvo. . .

2. ledna 2013 v 13:03 | Ame
Tady chci zdůvodnit (přesněji se vymlouvat XD), proč tu bylo naprosto mrtvo a nepřibývali žádné články. Rozeberu to pěkně popořadě, všechny fáze mé neaktivity:
1. Fáze: Jsem líná!
Tato fáze trvala celý dvacátý pátý prosinec a tak (bože div se) nepřibyly žádné příspěvky.

2. Fáze: A co bych měla psát?
Nevěděla jsem, co napsat, protože ať už jsem se pustila do jakéhokoli článku, vyzněl naprosto příšerně (představte si to: ještě divnější články než obvykle O_o).

3. Fáze: Nestíhám
Začal rodinný program, který byl celkem fajn, protože jsme šli plavat (já šla na záchranářský kurz, takže by ze mně za pár let mohl být plavčík :D) a po plavaní jsem byla dost mrtvá, takže jsem nedokázala napsat článek. Pak jsme šli provádět převelice vyčerpávající aktivitu jménem Nákupy a dopadlo to tak, že jsem spolu se svým bratrancem a babičkou skončila v kavárně.

4. Fáze: Už na to kašlu a stávkuju!
Nakonec jsem to s blogem vzdala a rozhodla se přidat ke Stávce, o které se v tomto článku dozvíte víc. Proto jsem sem ani nemohla přidat článek, že se připojuji ke Stávce, protože bych pak přerušila Stávkování a to jsem nechtěla. Takže vám (velice opožděně) přeji ŠŤASTNÝ, SPOKOJENÝ A NÁDHERNÝ NOVÝ ROK 2013!!


PS: Bratranec říkal, že jsem se včera chovala extrémně divně. Přiznávám, dostávala jsem záchvaty smíchu neprosto z ničeho nic, pak jsem málem vyletěla do stropu (a to se přitom nic nestalo), najednou ze mně vypadla věta: Když on ho teď kouří na záchodech a on na mě koukal jako na naprostého úchyla (dívala jsem se na japonský film Boys Love, kde jeden model chce svést jednoho novináře, když to řeknu zjednodušeně), a pak jsem si začala povídat sama se sebou (mám velice zajímavou roztrojenou osobnost) a Deathares ví, jak tyto rozhovory probíhají a hlavně DOPADAJÍ.
Jsem se nějak rozepsala, takže už radši končím, než mě budete mít za úplného podivína (to už asi máte, co?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mitsuki-chan Mitsuki-chan | Web | 2. ledna 2013 v 14:28 | Reagovat

V pohodě ;) O tý stavce jsem nevěděla, jinak bych se nejspíš taky přidala, protože už mi to taky začíná lézt na nervy. -_- Nejdřív o prázdninách skončí s měřením návštěvnosti a teď už ani nevidíme, jeslti nám nepřibyl na blogu nějakej komentář. To už je fakt moc. -_-
Dodatečně teda Tobě i za Nio-chan přeju také to nejlepší do nového roka. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama