!BLOG NEAKTIVNÍ! Adminka se přesunula

Únor 2013

Čt 14. 2. 13. Velentýn

14. února 2013 v 15:52 | Ame |  Deníček, aneb co se děje v mém světě
Ha, je Valentýn. Tenhle svátek mi přijde docela k ničemu *říká Forever alone*. Nejenže je to americký svátek a nemá žádnou spojitost s českou zemí, je spíš komerční. Media se snaží vydělat co nejvíc na různých valentýnsky kýčovitých polštářcích s nápisi typu I love you a podobnými věcmi.
Ale určitě musí být pěkné trávit Valentýn s někým koho máte rádi :) Jen někoho takového sehnat.

Jak jste už asi všichni uhodli, tak já trávím Valentýn sama ve svém pokoji a společnost mi dělá jen můj pes, který chrápe v peřinách. Vlastně mi to ani nevadí, protože jsem ráda sama. *ano, jsme naprosto spokojený Forever alone*


Pěkně si užijte bláznění okolo 14. února a mějte se hezky!

Čt 7. 2. 13: F*ck blog and dreams

7. února 2013 v 10:48 | Ame |  Deníček, aneb co se děje v mém světě
Lidi, stalo se něco strašného. Víc než strašného. Mám velkou chuť být sprostá, ale mé svědomí mi to nedovoluje. Nu což. Asi byste chtěli vědět, co se stalo, že? Tak jse dnes ráno vstala (bylo okolo desáté), zapnu notebook a jdu na blog.cz, že dodělám ještě pár článků, které mám rozepsané o FullMetal Alchemist: Brotherhood. Kliknu na složku Rozepsané a co nenajdu? Nic. Ani jeden z rozepsaných článků tam není. Napadne mě, jestli se třeba nepřesunuli sami k publikaci, jenže to ne, oni si zmizeli úplně! Takže invaze o FMA:B se přesouvá na neurčito, nemám náladu ty články psát znovu, seřazovat obrázky a celkově to vytvářet znovu. Docela mi to sebralo chuť blogovat, vím že doména blog. cz není bezchybná, ale takové věci by se prostě neměli stávat. Dokonce znám (vlastně jsem znala) jednoho blogera (ano, kluka a yaoistu k tomu), kterému jen tak z ničeho nic zrušili blog. Když psal vedení blogu.cz tak ten mu jen odpověděl, že je jim to líto a že si může založit jiný blog. Jenže všechny články, básničky, povídky a prostě všechno se obnovit nedalo. Takže to, že se mi smazalo cca tucet rozepsaných článků, je celkem nic, ne? *snaží se o optimismus*

A teď ještě další věc, kterou vám chci říct. UPOZORNĚNÍ: Je to dlouhý odstavec, který by vás mohl unudit k smrti (takže ho klidně nečtěte), ale potřebuji se vypsat z pocitů. Měla jsem dneska strašně hnusný sen. Byla jsem už starší, odhaduji okolo dvaceti a žila jsme někde jinde. Jela jsem navštívit rodiče do Prahy a s mamkou jsem se setkala v našem oblíbeném nákupním centru v jedné restauraci. Najednou mi mamka řekla, že má smrtelnou nemoc a brzy zemře, ale že to nechce léčit, přestože tu je šance na přežití. Šílela jsem a brečela, ale jen jakoby uvnitř sebe, nikdo jiný to neviděl, ani neslyšel, všechny ty emoce zůstávali jen uvnitř mne a žádná nešla ven. A tak jsem mamce naprosto chladně odpověděla, že je to její volba, takže pokud se rozhodla, bránit jí nebudu.
Pak se celý svět rozmlžil a já se propadla do jiné doby. Bylo to hádám o pár měsíců později od předešlého setkání. Tady zas byl můj táta. Ptal se mně, proč jsem ji (mamku) nepřesvědčila, aby žila. Byl zjevně úplně psychicky vyčerpaný a byla to všechno moje vina. Věděla jsem to a uvnitř sebe jsem se mu omlouvala, říkala že je mi líto, že mamka umřela a že kdybych mohla, tak to napravím. Ale zase všechny tyhle pocity byly jen uvnitř mě, nikdo je neviděl. A tak jsem tátovi jodpověděla, že to bylo její rozhodnutí a pokud to tak chtěla, tak je to v pořádku. Jenže ve skutečnosti nic nebylo v pořádku. Ve svém nitru jsem trpěla a chtěla mamku zpět, protože kdybych jí tehdy řekla, ať se léčí, mohla tu teď být. Kdybych tehdy vyjádřila nějaké emoce, kdybych před ní ukázala, že mě bude bolet její ztráta, tak by se alespoň pokusila bojovat. Jenže já jsem to neudělala.
Zůstala jsem napořád ledovou královnou, která neukazuje své pocity.

Takže doméno blog.cz a má mysl, která mi přivádí příšerné sny, laskavě se spolu chyťte za ruce a běžte do doplňte-podle-svého-uvážení !

Rozhodnutí

4. února 2013 v 12:18 | Ame
Mina! Možná si vzpomínáte (nebo taky ne), že jsem sem přidávala článek, že se zrovna koukám znova na FullMetal Alchemist: Brotherhood (dále už jen FMAB) a že s tím začnu spamovat, přidávat o FMAB články atd. Nesešlo z toho, už mám napsanou recenzi, dokonce i samostatný rozcestník na FMAB, a moře obrázků, jen vám to sem chci naservírovat celé najednou (pravděpodobně za týden, kdy všechno dodělám a překontroluji). Takže se bojte, bojte se tak moc, až budete chtít vytvořit Kámen mudrců, který by vás ale stejně před FMAB invazí nezachránil! Bwahuahuahua! *před chvílí vstávala a hrabe jí*
Jinak se můžu chlubit, protože máme dva týdny volna! Yataaaaaaaa! Dva týdny tu hnusnou školní budovu neuvidím! Yataaaaaaa podruhé! První týden volna máme "Studijní volno" na které nám učitelé dali hromadu úkolů, ale stejně si myslím, že to nějak rychle odbudu, takže v pohodě. A druhý týden volna mámé Jarní prázdniny, takže prostě sugoi, SUGOI! *ano, musela se tím vytahovat, protože je plná štěstí, že se může bezstarostně válet doma a dívat se na anime*

BTOOOM!

3. února 2013 v 11:36 | Ame
OBECNÉ
Typ: Série
Počet dílů: 12
Rok vydání: 2012
Žánr: seinen, psychologické, občas krev
Ke stažení zde: FlamingSoul nebo AnimeCzech

DĚJ
Sakamoto je NEET (mladý člověk, který se vykašlal na školu) a celé dny a noci hraje online hru s názvem BTOOOM! Účelem této hry, je jen pomocí různých druhů bomb zabít své protivníky, které je možné vyhledat pomocí radaru. Sakamoto je v této hře dokonce tak dobrý, že se dostane do desítky nejlepších hráčů světa. Svět BTOOOM! je pro něj vším a realitu zanedbává - odmítá si najít práci a neustále se hádá se svou matkou.
Jenže, co se stane, když se objeví na neznámém, neobydleném ostrově a je nucen hrát BTOOOM! na živo? Co když musí zabít dalších sedm lidí, jen aby se z ostrova dostal? Vše je rázem jinak. Protože tady nejde dát Retry ani Stop. Tohle je skutečná, ač děsivá realita.
Potkává postaršího Tairu s kterým uzavře dohodu, že se z ostrova dostanou společně a vyplašenou, mnohokrát málem znásilněnou Himiko. Ta odmítá jakýkoli kontakt s nějakým mužem.

Opening přímo zbožňuji, song No pain, No game je prostě skvělý!

DODATEK
Nádherné anime! Je vážně úžasné, zvlášť se mi líbí, že zde není žádná vyložené slabošská postava. O Himiko se nedá říct, že by byla nepoužitelná, naopak. O Sakamotovi nemluvě, toho prostě miluji. Tohle anime je trochu psycho, ale jen pokud se vžijete do postav. Je úžasné, jak člověka touha přežít dokáže vyburcovat k nemožným věcem. Rozhodně doporučuji, já sama jsem se od tohoto anime nemohla odtrhnout a jen doufám, že bude druhá řada :D
Jinak boje jsou úžasné, zvlášť to, že mají (nebo drtivá většina má) jen bomby a to různých typů.
Jediná věc, která mi vyloženě vadila, byl asi konec, jenže vzhledem k tomu, že je toto anime podle mangy, která je ještě stále ongoing, tak to chápu. Lepší takový konec, než aby si ho tvůrci nějak "vymysleli" podle sebe a jen to tím zkazili.

Hitler byl vytrollen

2. února 2013 v 17:53 | Ame |  Videos
Bez komentáře. U tohohle jsem prostě nemohla :D Hitler jako zapálený hráč MineCraftu je super XD

Prvnín část: Trpaslíčkov

Druhá část: Šmoulov

Změnyyy

2. února 2013 v 13:52 | Ame
Jak jste si mohli všimnout, tak jsem měnila layout (sama T_T) Nevytvořila jsem ho já, ale *DiDi*. Myslím, že tu moc dlouho nebude, protože mi tu vadí pár věcí (například stránka mi nesedí na monitor, což předpokládám většině z vás taky, nebo tu také nejsou žádné oddělvače do menu). Ale rozhodně to nebude tak, že bych ho dnes nastavila a zítra zmizí, to ne :D Navíc ve škole máme dva týdny volno (týden Studijní volno + týden Jarní prázdniny), takže bude celkem aktivní. Mám na jednom blogu vyhlídnutý ještě jeden lay (vlastně mám naplánované a vyhlédnuté layouty až někdy do srpna, heh) a pokosím se s majitelkou dohodnout ohledně ikonek atd. Prostě tu budou změny.
Když o tom tak přemýšlím, tak bych mohla pomocí ctrl + kolečko na myši přiblížit stránku tak, aby mi na monitoru tento lay seděl *vyzkouší* Jo, jde to, ale některé věci jsou mírně rozmazané. . . Chmm, jsem si moc nepomohla :( Tenhle lay se mi líbí, jen má drobné chybky a já jsem strašný hnidopich S vyplazeným jazykem. Ale jsem docela ráda, že jsem to z části dokázala nastavit. Bohužel mi nějak nevyšlo zápatí, takže odkaz na tvůrce layoutu je v menu a ne na konci stránky (ano, já vím, jsem nemožná).
To bude asi všechno . . .